elmalı nakliyat firmaları

Antalya evden eve nakliyat firması olarak yılların verdiği deneyim ile kurumsal taşımacılıkta 1. sınıf hizmetle taşımacılık sunmaktayız. Neden mi antalya nakliyat firması çünkü kaliteli taşınmada en önemli şey müşteri güvenini kazanmak, antalya evden eve nakliyat olarak verdiğimiz hizmetimiz diğer nakliye firmalarına nazaran daha kaliteli ve maliyeti düşük taşıma antalya da bulunan diğer evden eve nakliyat firmaları ve biz antalya nakliyat firması arasındaki farkı nasıl anlarsınız.

Müşteriye olan tutumu biz sizin değil kendi eşyamızı taşıyoruz.

Konumuz nakliyat ve müşteri psikolojisi evden eve nakliyat firmaları müşterilerinin ön anlaşma koşulu ile evden eve taşıma gerçekleştirmesi  amaçlı kurulan bir sistemden ibarettir buradaki konumuz müşteri kalıcılık ve firma üzerindeki müşteri devamlı,lığı olacaktır günümüzde baktığımız zaman evden eve nakliyat firmaları (Antalya nakliyat firmaları) müşteri ile anlaşma koşulu üzerinde durdukları tek nokta para yani diğer adı ile fiyat konusu fiyatı iyi olan bir taşımanın hizmeti de iyi oluyor.

Genellikle fakat düşük fiyat ile alınan bir evden eve taşıma sisteminin genelde gördüğümüz kadarıyla düşük maliyetlere firma isteyen müşterilerin,de hizmeti bir hali düşük halde kalabiliyor.

Antalya evden eve nakliyat gelen müşteri şikayetleri üzerine bu duruma bir çare bulduk taşınma öncesi expertiz hizmeti verip yerinde fiyat ve sözleşme uygulamasına geçtik nasıl mı değerli müşterilerimiz firmamızı tarafından gönderilen expertiz personelimiz eşyalarınızı yerinde görüp nasıl bir hizmet istediğinizi bir evden eve  nakliyat firmasından beklentilerinizin ne olduğunu değerlendirip müşteriye fiyat vermektedir.

Müşteri ile expertiz personeli arasında anlaşmaya varıldıktan sonra müşterinin istediği tarih ve saate araç ve ekip adresinizde olur. 

 

Turistik şehrimi Antalya’nın en gözde firması antalya  nakliyat Antalya başta olmak üzere Antalya’nın tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır antalya evden eve nakliyat firmamız evden eve taşımacılık konusunda,ki deneyim ve firma prensipleri ile,de baya öncü bilinen bir firma görünümünde olup Antalya’dan finike nakliyat   elmalı nakliyat başta olmak üzere Antalya’nın lider firması antalya nakliyat asansörlü evden eve nakliyat hizmetini 25 kata kadar çıkarttı Antalya’nın tek asansörlü evden eve nakliyat vede ilk asansörlü evden eve nakliyat özelliğini taşıyan Antalya nakliyat sektöründe dışarıdan gelen nakliyeci meslektaşlarınında asansör ve personel ihtiyacını gidermektedir.

sayın müşterilerimiz  1948 yılında kurulmuş bir firmadır Antalya nakliyat o tarihten bu yana gelmiş geçmiş tüm müşterilerinin listesini elinde bulundurmakta olup referans listelerine eklemektedir 1979 yılında dededen yakınlarına gecen Antalya nakliyat 1979 – 2001 yılına kadar işletilmiş olup dededen torunlarına miras kalan bir nadide kuruluşumuzdur.

Yıl 2016 Antalya nakliyat K1 K2 K3 vede C1 belgelerine sahip İSO 9001 belge onaylı Türkiye’nin ilk ve tek kökenli en büyük sendika referanslarına sahip tek kuruluştur firmamız ağırlıklı olarak Antalya İstanbul ve Antalya Van arası hizmet sürdürmekte olup Türkiye’de 81 ile ve yurt dışı 190 ülkeye hizmet veren uluslar arası bir tarihe sahiptir, Antalya’dan ağırlıklı olarak Rusian ve Makedonya’ya aralıksız turist taşımacılığında göstermektedir.